Messenger for Facebook

Sosyal Ağ Platformu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 37.3 MB
  • Version 1.28122017
  • Dil Türkçe
  • Firma APM Studios
Messenger for Facebook mobil uygulaması kullanıcılarına geniş bir sohbet ağı sunuyor.

Farkadaşlarınızla görüntülü görüşme yapmanızı, ifade, videolar, resimler, hediye gönderme, haber beslemelerine göz atma, yorum yapma ve daha bir çok özellik ile Messenger for Facebook uygulamasından faydalanabilirsiniz. Android  mobil cihazınıza sosyal ağ platformu olan Messenger for Facebook uygulamasını ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Cep telefonunuzun şarjından da tasarrruf edeceğiniz Messenger for Facebook mobil uygulamasında arkadaşlarınız le eğlencenize bakabilirsiniz. Facebook sunucusuna arka plan bağlantısı pil tasarrufu yapmak için optimize edilmiştir. Herkese açık profile sahip Facebook hesabını kullanarak anında oturum açın ve arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz. Facebook'dan indirilen resimleri göndermenize ve almanıza izin vermek için yalnızca bir avuç izni gerektirir. 

Uygulamayı ücretsiz indirin ve Facebook hesabınızın, hesap adı ve şifresi ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Uygulama sizler için bir çok şekilde özelleştirilebiliyor. Uygulamayı kendi zevkinize göre şekillendirebilir ve renkli bir görsel haline getirebilirsiniz. Messenger for Facebook mobil uygulaması sizlere geniş bir sohbet ortamı sunuyor. Sevdiklerinizle hem görüntülü hem sesli hem de yazılı bir şekilde sohbet etmenin keyfini çıkartabilirsiniz. 

 
Messenger for Facebook indir